Logo

Itno Prodavam Pecka na drva

Број на оглас: 2682820 | Објавен на: 21.01.2019, 20:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Шпорети

Вид на оглас: Се продава


Nova pecka na drva voopsto ne e upotrebena.Kafeava boja, ima ubav lik.Nova e 9000 denari.Moze da se vidi koga sakate.Kont.tel.070/340-480.Dejan.

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 Dajanco

Потврден огласувач