Logo

Apartman-Krusevo

Број на оглас: 2682863 | Објавен на: 13.01.2018, 09:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 30 m²

Спрат: 1

Греење: Дрва

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Se iznajmuva 4-ri kreveten apartman so greenje na drva,kupatilo,kablovska tv i wireless internet.

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 misko