Logo

CITTOEN BERLINGO1.6HDI 90KS UVEZENO OD SLOBENIJA BETON

Број на оглас: 2683009 | Објавен на: 16.03.2019, 00:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: Berlingo

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


mnogo stegnato
inf tel 071. 808. 770

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 bobi

Потврден огласувач