Logo

Се продава Apn 6

Број на оглас: 2683511 | Објавен на: 28.11.2017, 08:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мопеди(под 45km/h)

Вид на оглас: Се продава


Се продава Apn 6 во одлична состојба.

 Прилеп    Општина: Долнени

Прати Е-Маил

 Blagojce

Потврден огласувач