Logo

Kompleten izduv od seat leon

Број на оглас: 2683848 | Објавен на: 01.08.2020, 16:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Leon

Tип на делови: Издувниот систем / турбо

Цена: 2.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


od seat leon 1.9tdi 110ps 2003
Samo zaden lonec ima

 Гевгелија    Општина:Богданци

Прати Е-Маил

 ile

Потврден огласувач