Logo

Faema E98 President

Број на оглас: 2683878 | Објавен на: 20.01.2019, 15:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.100 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Prodavam malku koristena FAEMA E98 Presidend aparat za kafe so se mlin za kafe.

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Florin