Logo

Brusanje,tocenje na nozevi do 4 metri

Број на оглас: 2683924 | Објавен на: 22.11.2020, 20:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Браварско лимарски

Вид на оглас: Се продава


https://www.youtube.com/watch?v=d-3RbVaxzsM
Vrsam brusenje , steganje so elektro magnet :
- nozevi za ljusterica
- nozevi za secenje na lim
- nozevi za secenje na hartija
- brihterski nozevi
Informacii na telefon: 070-441-110 Gjoko.

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Gjoko

Потврден огласувач