Logo

Se prodava Huawei

Број на оглас: 2684111 | Објавен на: 31.08.2018, 19:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Huawei

Модел: P7

Боја: White

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 1 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Huawei P7
https://www.gsmarena.com/huawei_ascend_p7-6124.php

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Vlatko

Потврден огласувач