Logo

Mikrobranova Gorenje

Број на оглас: 2684311 | Објавен на: 20.12.2017, 20:54
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 3.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Микробранови

Вид на оглас: Се продава


Koristena nekolku pati, kako nova funkcionira besprekorno

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  Оливер