Logo

se prodava J5

Број на оглас: 2685890 | Објавен на: 28.02.2018, 18:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: J5 (2015)

Боја: Rosa

Интерна меморија: 8 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 3.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava J5 (2015) gold. Telefonot e so puknat ekran, no se funkcionira na nego. Se prodava za rezervni delovi.

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Непознато

Потврден огласувач