Logo

Подарyвам ореово дрво

Број на оглас: 2686089 | Објавен на: 14.11.2017, 15:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Услуги, Сервисери / Животински и растителен свет

Вид на оглас: Се продава


Подарyвам голем орев без паричен надоместок под услов заинтересираниот субјект да го сечи и транспортира за негови потреби,
Информации и контакт моб. тел. 078 204 354.

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Миха

Потврден огласувач