Logo

Продавам млад орев

Број на оглас: 2686117 | Објавен на: 31.08.2018, 09:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Животински и растителен свет

Вид на оглас: Се продава


Продавам млад орев и лично го транспортирам кај заинтересирани лица од Битола и околината. Цена по договор. Информации и контакт моб. тел. 078 204 354.

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Миха

Потврден огласувач