Logo

Se prodava laserski pecatar 4 in 1

Број на оглас: 2686356 | Објавен на: 22.09.2020, 22:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Принтери / Ласерски

Вид на оглас: Се продава


Pecatarot ima skener, printer , kopir i fax.
kompletno ispraven

 oglas

Потврден огласувач