Logo

Peugeot 407 2.0 HDI 2007god.Navigacija

Број на оглас: 2686407 | Објавен на: 13.12.2017, 12:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 407

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 4.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e so najvisoko nivo na oprema so 3D Navigacija,se e funkcionalno.Novi 4 Gumi.
Odlicna sostojba bez mana uvezena od Francija plateni site davacki do registracija.

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Mite

Потврден огласувач