Logo

opel manta 1986 g 1.8 benzin pali vozi zamena za druga kola

Број на оглас: 2686515 | Објавен на: 17.12.2018, 17:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Manta

Година: 1986

Гориво: Бензин

Километри: 65000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2017

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1.300 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava moze zamena

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 ZIVKO

Потврден огласувач