Logo

Prodavam nov nekoristen Nokia 3

Број на оглас: 2686635 | Објавен на: 28.11.2017, 22:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nokia

Модел: 3

Боја: Останато

Интерна меморија: 2 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 8.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Nokia 3
Nov neotpakuvam..ne koristen so dve godini garancija..Kontakt
Ane 072 246 212

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Martin