Logo

СЕ ПРОДАВА ИЛИ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

Број на оглас: 2686995 | Објавен на: 15.08.2019, 10:14
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Вид на оглас: Се продава


СЕ ПРОДАВА ИЛИ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 420М2 Погоден за магацин, конфекција, складиште и сл.
Се наоѓа на стариот пазар во Пробиштип - поранешно ЗЛЕТОВО-ЕКСПОРТ
информации на тел.070-322-865

  Пробиштип

Прати Е-Маил

  Dime

Потврден огласувач