Logo

PEZO 107

Број на оглас: 2687024 | Објавен на: 16.08.2018, 11:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 107

Година: 2006

Гориво: Бензин

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2018

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Цена: 1.750 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PEZO 107 na BG tabli ne uvezuvano kupeno e novo od salon vo bugarija ,kompleten servis ,realni kilometri.mnogu mala potrosuvacka na benzin 5l/100km
na BG tabli e, EURO 4 moze da se carine.

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач