Logo

Samsung Galaxy S6 / Samsung Galaxy S6 Edge / Iphone 6 6s

Број на оглас: 2687303 | Објавен на: 26.03.2018, 13:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: s6

Боја: Останато

Интерна меморија: 256 GB

РАМ меморија: повеќе од 8 GB

Големина на екранот: 6" инчи и поголеми

Цена: 190 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonite se doneseni ot stransfo mn se zacuvani kako novi➡️➡️Samsung Galaxy S6
➡️➡️Cena : 190 Euro


➡️➡️Samsung Galaxy S6 Edge
➡️➡️Cena : 240 Euro

➡️➡️Samsung Galaxy S7
➡️➡️Cena : 270 Euro

➡️➡️Samsung Galaxy Note 5
➡️➡️Cena : 270 Euro

➡️➡️Iphone 6
➡️➡️Cena : 250 Euro

➡️➡️Iphone 6S
➡️➡️Cena : 300 Euro

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 iphone

Потврден огласувач