Logo

JAKNA - Speed fire jacket

Број на оглас: 2687382 | Објавен на: 16.01.2019, 00:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на облека: Мантили и јакни

Големина: L

Боја: Црна

Цена: 1.590 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Вид на оглас: Се продава


Prodavam orginalna Speed fire jacket, nosena e i socuvana. Kupena vo Germanija, broj "L". Isporaka moze i preku Kargo. Kontakt: 071.341-491

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Caslav

Потврден огласувач