Logo

Се продават две куќи со дворна површина во центарот

Број на оглас: 2687454 | Објавен на: 27.03.2018, 20:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 5

Квадратура: 20 m²

Број на спратови: 4 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 1050 m²

Тип на домот: Двo-семејна куќа

Состојба: Реновирана

Опрема: Празен

Година на градба: 1985

Година на реновирање: 2016

Број на балкони: 5 Балкони

Број на бањи: Повеќе од 4

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација: Североисток

Адреса: егејска

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продават две куќи со дворна површина
1050m2 во централно градско подрачје
цена по договор

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Mario

Потврден огласувач