Logo

TRPEZARISKI STOLICI

Број на оглас: 2687581 | Објавен на: 19.07.2018, 18:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVAAT 6 TRPEZARISKI STOLICI SKORO NOVI

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Ljupco

Потврден огласувач