Logo

seat leon

Број на оглас: 2687700 | Објавен на: 01.08.2020, 16:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Leon

Tип на делови: Делови за каросерија

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Se e vo odlicna sostojba
Diskovi predni i zadni,trap preden,zaden,glavcini,sepi...
Ima i letva

 Гевгелија    Општина:Богданци

Прати Е-Маил

 ile

Потврден огласувач