Logo

PEUGEOT 405 ZA DELOVI

Број на оглас: 2687721 | Објавен на: 12.01.2019, 11:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 405

Година: 1995

Гориво: Дизел

Километри: 75000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2018

Сила на моторот: 65 kw / 88 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KOLATA E CELA SAMO I FALI MOTOR SO MK DOKUMENTI

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 TOSE

Потврден огласувач