Logo

MERCEDES C220

Број на оглас: 2687732 | Објавен на: 12.01.2019, 11:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 220

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 06.2018

Сила на моторот: 95 kw / 129 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KOLATA E KOMPLET SERVISIRANA SO 4 NOVI GUMI REGISTIRANA NA BG TABLI
INFO NA TEL 078 359 061
DOLU BROJOT NE POSTOI

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 TOSE

Потврден огласувач