Logo

Pergoli zelatinski zavesi tendi

Број на оглас: 2687997 | Објавен на: 17.01.2019, 19:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Изработка и монтажа на тенди, желатински завеси со и без механизам, чадори и фиксни настрешници

 Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

 toni

Потврден огласувач