Logo

Sok od kalinka

Број на оглас: 2688273 | Објавен на: 03.12.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Фармацевтски производи

Вид на оглас: Се продава


Сок од калинка - 100% без никакви додатоци (вода, шекер или сл), цеден на преса од инокс. Сокот е замрзнат во 1.5 и 0.5 л нови неупотребувани шишиња. Цена по шише = 300 МКД за 1.5 л и 100 МКД за 0.5 л. Испорака насекаде во Македонија преку карго.
070/868-080

 Валандово

Прати Е-Маил

 Angel

Потврден огласувач