Logo

CITROEN JUMPER 2.0 HDI

Број на оглас: 2688561 | Објавен на: 03.02.2019, 10:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.450 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Citroen Jumper 2.0 HDI
God.2005
Euro 4 motor
Km.132000
Voziloto ne e ocarineto i moze da se vidi i kupi
vo plac na vlezot vo Petrich - BG

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Stanoj

Потврден огласувач