Logo

Hot Shapers - Zumba pojas za polovina

Број на оглас: 2688841 | Објавен на: 16.11.2017, 19:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 430 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Ослабување и Исхрана

Вид на оглас: Се продава


- Дизајниран да ја зголемува температурата на телото кога е во контакт со вашата кожа
- Клинички е докажано дека помага при потење и како резултат ви помага при брзо слабеење
- Удобен и ефикасен за носење
- Ја обликува половината и ве поти онаму каде што најмногу е потребно
- Не пречи на вашата облека. Лесен за користење
- Врши компресија на струкот нежно но ефикасно, не остава никакви траги и останува незабележителен
- Достапен во повеќе големини

Нарачајте на фејсбук во инбокс на www.facebook.com/gadget.mk/ или телефонски на 072 255 900.

www.gadget.mk

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Gadget.mk