Logo

HTC 10 NOV

Број на оглас: 2689056 | Објавен на: 14.12.2017, 18:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: HTC

Модел: HTC 10

Боја: Gold

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 22.900 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Nov ne otvoren

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач