Logo

Mercedes 1213

Број на оглас: 2689090 | Објавен на: 02.11.2018, 16:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava kamion mercedes 1213 proiz 1989god odlicno socuvan so odlicen motor moze zamena za kola ili traktor poveke info na tel 078/417-156

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 traktor