Logo

Cilinder 40/50

Број на оглас: 2689459 | Објавен на: 16.01.2019, 19:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam nov cilinder na vozduh luftec 25 evra otvara klip do max. 50mm

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 adnan

Потврден огласувач