Logo

SE IZDAVA STAN VO KOZLE

Број на оглас: 2689576 | Објавен на: 06.08.2018, 13:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 63 m²

Греење: Централно

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Година на градба: 1997

Година на реновирање: 2015

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација: Север

Цена: 250 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Stanot se naogja vo zgrada sproti Makpetrol benziska stanica vo naselba Kozle, Karposh. Na prekrasna i mirna lokacija. Se izdava kompletno namesten, vo odlichna sostojba, so extra komfor i vednash e vseliv.
Se izdava na podolg period / minimum edna godina.

Огласи од: Dragan - La Mezon

Dragan - La Mezon

taleskigandra@outlook.com
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Dragan - La Mezon (претпријатие)

Потврден огласувач