Logo

СЕ ПРОДАВА КИОСК

Број на оглас: 2689870 | Објавен на: 17.11.2017, 16:53
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Продавници, Трговија / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продава киоск во центарот на Велес.
075 389 465

  Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

  nikola

Потврден огласувач