Logo

Се издава екслузивна гарсоњера кај Мида

Број на оглас: 2690722 | Објавен на: 15.12.2017, 16:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 1

Квадратура: 40 m²

Греење: Централно

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Година на градба: 2010

Година на реновирање: 2010

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Север

Адреса: Partizanski Odredi 34

Цена: 300 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се издава луксузно наместена гарсоњера кај Мида од 40м2, плус 8м2 тераса. Станот е на 2 кат и има централно греење. Цена 300еур. Шифра 1035/1

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Snezana

Потврден огласувач