Logo

Клупа за стомачни вежби

Број на оглас: 2690983 | Објавен на: 14.12.2017, 10:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Клупа за вежбање

Вид на оглас: Се продава


Многу малку користена како нова е.

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Kire