Logo

Вила Себастијан-Крушево

Број на оглас: 2691007 | Објавен на: 02.12.2018, 18:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 7

Квадратура: 410 m²

Број на спратови: 3 спрата

Греење: Струја

Дворна површина: / m²

Тип на домот: Вила

Состојба: Нова

Опрема: Луксузен

Број на балкони: 5 Балкони

Број на бањи: Повеќе од 4

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 3 Паркинг места

Ориентација: Југозапад

Адреса: Манчу Матак

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


Со капацитет од 28 гости, во 7 луксузно опремени апартмани, со најубав поглед на градот, сопствен паркинг за повеќе автомобили и топол пречек. На само 8 минути оддалеченост од центарот на градот. Повелете, уверете се и уживајте во убавините на Крушево.
Сите информации и детали проследете ги на нашата фејзбук и веб страна:
https://www.facebook.com/vilasebastijan/
https://vilasebastijan.blogspot.mk/

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Кочо

Потврден огласувач