Logo

Mercedes E270 cdi na bg

Број на оглас: 2691065 | Објавен на: 04.08.2020, 10:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 270

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 125 kw / 170 ks

Цена: 1.600 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam mercedes e270 cdi vo super sostojba na realni kilometri 264000km racen menuvac 6 brzini ekstra motor kupen od prv sopstvenik redovno servisiran

 Кратово

Прати Е-Маил

 toni

Потврден огласувач