Logo

WV PASSAT POLO GOLF AUDI

Број на оглас: 2691209 | Објавен на: 08.01.2019, 08:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 11 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


MOTORI MENJACI ZAMAECI TURBINI LETVI DIZNI BOSPUMPI .PUMPI OD TIPOT.1.9 TDI 116KS 110KS 131KS 101KS .POLO 1.9TDI 101KS 105KS 1.4 TDI MOTORI OD 2004G DO 2010G SITE DELOVI GI IMAME NA LAGE .

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 WWW

Потврден огласувач