Logo

Warburg garaziran 76.000km

Број на оглас: 2691228 | Објавен на: 12.07.2020, 13:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Wartburg

Модел: 353

Година: 1989

Гориво: Дизел

Километри: 75000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Жолта

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2017

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Go prodavam ili menuvam za drugo vozilo. kolata e so pominati 76000 km.vo garaza bese poveke od 8 g.i menuvac zvaden i motor

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Goce

Потврден огласувач