Logo

STAN 59 m2 VO TAFTALIDZE NA U.VARSAVSKA

Број на оглас: 2691265 | Објавен на: 07.01.2018, 13:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 59 m²

Греење: Централно

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Да

Година на градба: 2018

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Северозапад

Адреса: TAFTALIDZE

Цена: 1.050 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA STAN 59 m2 SO 2 SPALNI NA 3 KAT, VO ZGRADA VO IZGRADBA.SE NAOGA VO TAFTALIDZE NA UL.VARSAVSKA. GOTOV ZA 1 GOD.

Огласи од: VIKTORI.NEDVIZNOSTI

VIKTORI.NEDVIZNOSTI

bul,Jane Sandanski 88/3 -12
Аеродром, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 VIKTORI.NEDVIZNOSTI

Потврден огласувач