Logo

Tomos apn (atx) pali vozi moze zamena

Број на оглас: 2691342 | Објавен на: 08.12.2017, 22:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Мопеди(под 45km/h)

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


MOTOROT E REMONTIRAN NEMA NIKAKVA MANA SE E SMENETO NOV CILINDAR,KARBURATOR DELORTO,REDILICA,DEKLA,KLIP L 38 NOVA GUMA VNATRESNA I NADVORESNA NOV LANEC MOTOR E PALI VOZI MOZE I ZAMENA ZA KOLA,MOTOR MAX 70KM/H ne dzvonete na dolnito broj tuka na 078/399/541 drugoto vide e od pretoa so atx masina

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 mile

Потврден огласувач