Logo

Plac 100m nad Brusnicka naselba

Број на оглас: 2691454 | Објавен на: 09.02.2019, 00:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1700 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: 12 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


se prodava parcela 1700 m2 na patot za brusnik 100 m nad brusnicka naselba
vednas nasproti vinarija Ciflik na samiot pat. cena fiksna!!! 12 evra/m2.

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 bobi

Потврден огласувач