Logo

wv vento 19 tdi 90ks staklo so ful oprema servis komplet nap

Број на оглас: 2691641 | Објавен на: 14.07.2018, 09:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Vento

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 2.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Reg do 15 03 2019 klima ispravna servis komplet kolata nema nikakvi popravki xena 2200e fiksno za poevtino ne cvonete nema dogovor

 Валандово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач