Logo

Gilera Runner (ZAMENA)

Број на оглас: 2692024 | Објавен на: 19.11.2017, 16:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мопеди(под 45km/h)

Вид на оглас: Се продава


Motorceto e vo super sostojba,
Celosna dokumentacija
70cc
Zamena samo za telefon od povisoka klasa so vasa doplata

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Angel

Потврден огласувач