Logo

Aluminiumski bandazi golf 5*100 16

Број на оглас: 2692355 | Објавен на: 17.12.2017, 10:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Komplet so gumi vi super sostojba

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 zika

Потврден огласувач