Logo

mercedes s350

Број на оглас: 2692412 | Објавен на: 09.07.2018, 22:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: S 350

Година: 1995

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2017

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Цена: 2.000 €
2.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


mercedes s350 vo odlicna sostojba broj za kontakt 077 762 583

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 filip

Потврден огласувач