Logo

Kimco Dink 50 2t klip i cilindar

Број на оглас: 2692437 | Објавен на: 13.10.2018, 18:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 50 €

Категорија: Моторни Возила / Мопеди(под 45km/h)

Вид на оглас: Се продава


Prodavam klip i cilindar za kimko dink 2t standard

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 sk

Потврден огласувач