Logo

CAPRIOLO

Број на оглас: 2692668 | Објавен на: 30.07.2018, 11:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.299 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


velosipedot e vo odlicna sostojba vredi da se vidi !!!

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач