Logo

plac vo trubarevo

Број на оглас: 2694146 | Објавен на: 01.08.2019, 08:51
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 2000 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: 10 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


se prodava plac vo trubarevo 2000m2 karsi vila Nika so cist imoten list placot ne se deli info 076945734

  Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

  slave

Потврден огласувач